Vabilo na dan odprtih vrat podjetja Elektro Celje d. d.

Spoštovani,

z veseljem sporočamo, da se bo naše podjetje letos prvič udeležilo dneva odprtih vrat slovenskega gospodarstva, ki bo potekal 28.novembra 2019,  ob 16.30 uri, v naših prostorih učno vadbenega centra v Šempetru.

Mladim in iskalcem zaposlitve bomo predstavili našo raznoliko dejavnost in dinamično delovno okolje ter možnosti zaposlitve v našem podjetju.

Vabimo mlade, njihove starše in iskalce zaposlitve, saj jim spoznavanje podjetja in izkušnja poteka dela v njem, lahko olajša odločitev glede izbire poklica ter jim je v pomoč pri njihovih nadaljnjih kariernih usmeritvah.

Prijava je možna preko spletne strani www.odkrijsvojtalent.si. Za več informacij o dogodku smo vam na voljo tudi na kadrovska@elektro-celje.si.

Veselimo se srečanja z vami!

Ekipa Elektro Celje d.d.

iStock_000036355516_Full_0.jpg#asset:1680